Blog

Co słychać w redakcji Whosome? Nowości na stronie, nasze akcje, ważne wydarzenia.

Star Trek: Strange New Worlds, odcinek musicalowy

Świętujemy trzecie urodziny Whosome!

Choć listopad nie należy do szczególnie lubianych miesięcy, dla nas jest fantastyczny. To w listopadzie właśnie, a dokładniej dziś, świętujemy urodziny Whosome, w tym roku trzecie. Wirtualnie imprezujemy dzisiaj, a już za dziesięć dni spotykamy się na urodzinowym minikonwencie – i gigaimprezie – w Krakowie! Mamy nadzieję, że stawicie się na niej jak najliczniej i wspólnie wzniesiemy wiele toastów tym, co lubicie najbardziej. A póki co zapraszamy na tradycyjne liczbowe podsumowanie.

Czytaj więcej
Jodie Whittaker, The power of the Doctor

Podsumowujemy 2022 rok na Whosome

Za chwilę pożegnamy 2022 rok, będący też drugim pełnym rokiem istnienia Whosome. Rok trudny i smutny, w którym jeszcze chętniej niż wcześniej szukaliśmy pocieszenia w fantastyce i popkulturze, i próbowaliśmy też tę pociechę nieść wszystkim, którzy do nas zaglądają. Co się w tym czasie u nas wydarzyło?

Czytaj więcej

Whosome ma już dwa lata!

To już dziś! Dokładnie dwa lata minęły od chwili, w której po raz pierwszy zaprosiliśmy was na Whosome. Zróbcie sobie coś ciepłego i aromatycznego do picia, weźcie łyk za nasze zdrowie, zagryźcie ciasteczkiem… i przeczytajcie małe podsumowanie.

Czytaj więcej

ZOBACZ TAKŻE

null

WYDARZENIA

Dni Fantastyki

MATRONUJEMY

13 seria, plan, tardis

PATRONITE