Dyskusje

Redakcyjne rozmowy o tym, co nas ostatnio poruszyło.

Podsumowanie 2023: rozczarowujące, niedokończone i anulowane

Tym razem smuteczki, czyli to, co nas rozczarowało w 2023 roku, czego nie udało nam się dokończyć i co na dokończenie nie otrzyma szansy.
W tej części znajdziecie wypowiedzi ET, MS, Ginny N., dziewiętnastki (dziewiętnaście czwartych), DemonBiblioteczny, Respice i Kiry Nin (Space Forest) z Whosome, a także An (Anna „An-Nah” Łagan), Joanny Krystyny Radosz (Czarna książka), Jego Cesarskiej Wysokości (Krakowska Sieć Fantastyki), Kurczaka (Kołek Niewiary), Rudej od Dni Fantastyki i Agaty (Bałagan Kontrolowany).

Czytaj więcej

Podsumowanie 2023: wyczekiwane i niespodziewane

Na co czekałyśmy w 2023 roku, a co nas zaskoczyło? Czyli trzecia część obszernego podsumowania roku. Zapraszamy do lektury!
W tej części znajdziecie wypowiedzi ET, MS, Ginny N., Kiry Nin (Space Forest), dziewiętnastki (dziewiętnaście czwartych), DemonBiblioteczny, Maple Fay i Perły z Whosome, a także Agaty (Bałagan Kontrolowany), Joanny Krystyny Radosz (Czarna książka), Wikszy (Planeta Popkultura), An (Anna „An-Nah” Łagan), Rudej od Dni Fantastyki, Rael (Stowarzyszenie Avangarda), DG i Jego Cesarskiej Wysokości (Krakowska Sieć Fantastyki).

Czytaj więcej

Podsumowanie 2023: wciągające, dziwne i niszowe

Tytuły, które towarzyszyły nam najdłużej, te najdziwniejsze i te, o których chyba nikt oprócz nas nie słyszał – czyli ciąg dalszy podsumowania 2023 roku.

W tej części podsumowania znajdziecie wrażenia ET, Ginny N., dziewiętnastki (dziewiętnaście czwartych), DemonBiblioteczny, Respice, Lady Kristiny, Perły i Kiry Nin (Space Forest) z Whosome, a także An (Anna „An-Nah” Łagan), Joanny Krystyny Radosz (Czarna książka), Jego Cesarskiej Wysokości (Krakowska Sieć Fantastyki), Wikszy (Planeta Popkultura), Kurczaka (Kołek Niewiary), DG, Rudej od Dni Fantastyki i Agaty (Bałagan Kontrolowany).

Czytaj więcej

ZOBACZ TAKŻE

null

FELIETONY

null

RECENZJE

null

WYDARZENIA

null

FAJNA POLSKA FANTASTYKA